naglowek_en

Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home > News > News 2013 > V Koncert Charytatywny na rzecz Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci w Gimnazjum nr 15 w Łodzi
V Koncert Charytatywny na rzecz Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci w Gimnazjum nr 15 w Łodzi PDF
There are no translations available.

Niektórzy o gimnazjalistach wypowiadają się niezbyt pochlebnie. Uważają ich za mało rozsądnych, sprawiających kłopoty, niezainteresowanych nauką, a niektórzy nawet gotowi by oskarżać gimnazjalistów o wszystko, co najgorsze.

A my mamy zupełnie inne doświadczenia w kontaktach z gimnazjalistami. Widzimy ich zaangażowanie, wrażliwość, entuzjazm, gotowość pomagania. I to częściej, niż mogłoby się wydawać. Wolontariusze, z których wielu uczy się w gimnazjach, potrafią przyjmować odpowiedzialność za poważne zadania i z radością je realizować wspierając Łódzkie Hospicjum dla Dzieci.

29 listopada 2013 r. uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr 15 im. Aleksego Rżewskiego zorganizowali V Koncert Charytatywny na rzecz Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci. Przygotowali program koncertu, zaprosili znanych artystów polskich scen operowych, zaangażowali uczniów i nauczycieli w program słowno-muzyczny.

A wszystko po to, aby wspierać podopiecznych Hospicjum, czasem ich rówieśników, którym z powodu choroby nie dane jest korzystać z atrakcji młodości.

Bardzo dziękujemy uczniom i całemu środowisku Gimnazjum nr 15 w Łodzi za wrażliwość, za serce, za konkretne działania niosące pomoc podopiecznym Hospicjum.

I za to, że przekonują tych niektórych, co mają złe o gimnazjalistach zdanie, że są błędzie. Bo tak dojrzała postawa uczniów może zawstydzać niejednego dorosłego, który wszystkie rozumy już pozjadał.
 

Look for us:

Facebook Page: 100000757355688 YouTube: Hospicjumdladzieci External Link: nasza-klasa.pl/profile/31728626

Report

1% tax donation 2017 spending report  - download

Zakrętaki

do_www

Online donations