naglowek_en
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home > News > wydarzenia 2015 > Zaproszenie na koncert w Wytwórni
Zaproszenie na koncert w Wytwórni PDF
There are no translations available.

W najbliższy poniedziałek, 7 grudnia 2015 roku o godz. 18 rozpocznie się w łódzkim Klubie WYTWÓRNIA koncert MARATON FILMOWY KOPRA. Jest to koncert dedykowany emerytowanym nauczycielom I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łodzi z okazji 110 rocznicy powstania szkoły. Cały dochód z koncertu wesprze Łódzkie Hospicjum dla Dzieci.

Motywem przewodnim koncertu będą motywy muzyczne z klasyki światowego kina. Uczniowie i absolwenci "Kopernika" zaprezentują również układy taneczne. W czasie koncertu przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek a także będzie możliwość nabycia cist przygotowanych przez uczniów i absolwentów. To wszystko - oraz cegiełki-zaproszenia na koncert (do nabycia w sekretariacie Szkoły w cenie 10 zł) wesprze finansowo działania Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci. 

Zbliżające się Święta to dobry czas na rozejrzenie się wokół i poszukanie okazji do pomagania. Społeczność I LO w Łodzi pokazuje, że sposobów na pomaganie jest naprawdę wiele. Więc co, widzimy się na koncercie?

 

Look for us:

Facebook Page: 100000757355688 YouTube: Hospicjumdladzieci External Link: nasza-klasa.pl/profile/31728626

Report

1% tax donation 2017 spending report  - download

Zakrętaki

do_www

Online donations