naglowek_en

Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home > News > wydarzenia 2015 > Wizyta Księdza Kaczkowskiego
Wizyta Księdza Kaczkowskiego PDF
There are no translations available.

Wszystko potoczyło się bardzo szybko i niespodziewanie. Wczoraj wieczorem przyjął zaproszenie, a dziś przed południem złożył nam wizytę przebywający właśnie w Łodzi ks. Jan Kaczkowski, założyciel i dyrektor Hospicjum Puckiego, który siebie samego określa mianem „onkocelebryty”. Ksiądz Jan Kaczkowski, który zmaga się z glejakiem mózgu, odwiedził nasze progi, żeby podzielić się swoimi doświadczeniami i refleksjami wokół hospicyjnej idei pomocy najsłabszym.

To było kameralne spotkanie pracowników i wolontariuszy Hospicjum. Ważne spotkanie, bo dające szansę na dyskusję, wymianę poglądów i doświadczeń. Nie brakowało śmiechu, bo Ksiądz Jan posługuje się niezwykle obrazowym językiem, ale zasadniczo poruszane tematy były poważne, tak jak poważne jest hospicyjne posłannictwo.

Dobrze jest czasem zatrzymać się i przez chwilę posłuchać, szczególnie w czasie największego zabiegania. Dobrze jest zatrzymać się i z owocnych rozmów czerpać nowe siły. Zwłaszcza, kiedy rozmowa wiąże się ze świadectwem głębokiej wrażliwości na człowieka.

 

Look for us:

Facebook Page: 100000757355688 YouTube: Hospicjumdladzieci External Link: nasza-klasa.pl/profile/31728626

Report

1% tax donation 2017 spending report  - download

Zakrętaki

do_www

Online donations