naglowek_en
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home > News > wydarzenia 2016
Życzenia PDF
There are no translations available.

Choinki ciepły zapach, opłatka jasny blask,
kolęd śpiew, wspólny czas, prezentów moc i wzruszeń łza,
a wszystko to niech łączy się i wypełnia świąteczny czas,
by w sercach rósł pokój, co przywraca radość
Najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku
przesyła z wdzięczną pamięcią


Janina Adamczyk
Prezes Zarządu Stowarzyszenia
„Łódzkie Hospicjum dla Dzieci”


 
Spotkanie ze Świętym Mikołajem PDF
There are no translations available.


Tradycja nakazuje, by wraz z pojawieniem się pierwszej gwiazdy na wieczornym niebie, zasiąść do wigilijnego stołu. Ponieważ w mieście trudno jest ją dostrzec, spotkaliśmy się 15 grudnia w Teatrze Arlekin w Łodzi, aby wspólnie celebrować świąteczne tradycje. Po raz kolejny udało nam się zorganizować Spotkanie Wigilijne Podopiecznych i Przyjaciół Stowarzyszenia „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci” i po raz kolejny zrobiliśmy wszystko, aby Świętemu Mikołajowi udało się na czas dotrzeć do każdego dziecka.
 
Charytatywnie i artystycznie, czyli co się działo w Krakowie PDF
There are no translations available.

Reanimacja jest pojęciem ściśle związanym z medycyną i oznacza przywracanie życia organizmowi. Rewitalizacja jest pojęciem ściśle związanym z budownictwem i oznacza przywracanie życia budynkowi. Te dwa pojęcia, choć etymologicznie bliskie sobie, oznaczają zatem zupełnie coś innego. A jednak niedawno uczestniczyliśmy w przedsięwzięciu, które zbliżało do siebie te dwa pojęcia. 27 października 2016 roku w Krakowie miała miejsce uroczysta gala z okazji zakończenia rewitalizacji budynku Buma Square Business Park, w czasie które odbyła się charytatywna aukcja obrazów na rzecz podopiecznych Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci. Gdzie to zbliżenie pojęć? W przywracaniu życia: w hospicjum – w przenośni, poprzez podnoszenie jego jakości, w budownictwie – przez nadanie nowego życia budynkowi mieszczącemu setki tysiące metrów kwadratowych powierzchni biurowych

 
I po wakacjach! PDF
There are no translations available.

Zaczęła się szkoła, znowu trzeba będzie wcześniej wstawać... Wszystkim uczniom życzymy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, a nauczycielom wyrozumiałości, cierpliwości i niespożytej pasji! Powrót do szkoły do świetny czas na dzielenie się wakacyjnymi wspomnieniami. Wśród naszych podopiecznych są tacy, którzy wyjątkowo mają co wspominać, a to za sprawą Pani Małgorzaty Karwat z Polskiej Izby Turystyki, która przekonała kilka biur podróży do pomocy podopiecznym Hospicjum w organizacji letniego wypoczynku.

 
Kasia i Tomek PDF
There are no translations available.

Nowożeńcy Kasia i Tomek postanowili poprosić swoich gości weselnych o to, żeby w tym wyjątkowym dla nich dniu, podarowali odrobinę radości pacjentom Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci.

Wierzymy, że radość obdarowanych dzieci będzie wracać do Kasi i Tomka, rozświetlając każdy nowy dzień na wspólnej drodze małżeńskiej. Dziękujemy.


 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 Next > End >>

Look for us:

Facebook Page: 100000757355688 YouTube: Hospicjumdladzieci External Link: nasza-klasa.pl/profile/31728626

Report

1% tax donation 2017 spending report  - download

Zakrętaki

do_www

Online donations