naglowek_en
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home > News > wydarzenia 2016 > VIII Pielgrzymka Grupy Wsparcia
VIII Pielgrzymka Grupy Wsparcia PDF
There are no translations available.

 14 maja 2016 roku miała miejsce ósma pielgrzymka Grupy Wsparcia w Żałobie. Tym razem pątnicy udali się do Sanktuarium Matki Bożej Bolesne w Licheniu Starym, aby razem w modlitewnym skupieniu dzielić się wsparciem w przeżywanej rozłące z najbliższymi. Wspólnota doświadczeń pozwala odnajdywać drogę, którą każda z rodzin przechodzi w swoim jedynym, niepowtarzalnym rytmie.

Uczestnicy Pielgrzymki przeszli przez Drogę Krzyżową w Lesie Grąblińskim, modlili się w nowej Bazylice oraz zwiedzali miejsca związane z licheńskim Sanktuarium. Była wspólna modlitwa, ale też czas na rozmowy, posiłek, odpoczynek czy przeżywanie zadumy w samotnym spacerze. Każdy z uczestników otrzymał również możliwość wsparcia, jakie niosą pracownicy Hospicjum.

Pielgrzymki służą przede wszystkim ukojeniu i odbudowywaniu wewnętrznego spokoju. Bliskość osób przeżywających podobne trudności pozwala się czuć bezpiecznie i pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość, a duchowe doświadczenia pozwalają przezwyciężyć smutek i osamotnienie.

 

Look for us:

Facebook Page: 100000757355688 YouTube: Hospicjumdladzieci External Link: nasza-klasa.pl/profile/31728626

Report

1% tax donation 2017 spending report  - download

Zakrętaki

do_www

Online donations