naglowek_en
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home > News > wydarzenia 2016 > Bezpłatna konferencja naukowa
Bezpłatna konferencja naukowa PDF
There are no translations available.

25 czerwca 2016 r. w Topoli Królewskiej k. Łęczycy odbędzie się I Konferencja Naukowa "Wielowymiarowa i wczesna diagnoza oraz terapia małego dziecka jako szansa na przeciwdziałanie niepełnosprawności czy wadom postawy". Organizatorem konferencji jest Pracownia Rehabilitacji ZOZ Łęczyca, a Stowarzyszenie "Łódzkie Hospicjum dla Dzieci" jest jednym z patronów wydarzenia. Zaproszenie wystosowane zostało do lekarzy, pielęgniarek, położnych, pedagogów, psychologów, logopedów, rehabilitantów i wszystkich, którzy pracują z noworodkiem i małym dzieckiem. Co ważne, konferencja jest bezpłatna, trzeba jedynie zarejestrować się, a no to zostaje czas do 10 czerwca br.

Warto korzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów, którzy na co dzień zajmują się tematyką wczesnej diagnozy, zwłaszcza w ujęciu wielowymiarowym. W pracy Hospicjum bardzo ważnym jest, aby diagnozować problemy z wykorzystaniem wiedzy różnych dziedzin - tylko wówczas jest szansa na właściwe im przeciwdziałanie. Szczególnego znaczenia nabiera to w sytuacji małego dziecka, gdzie wcześnie podjęte interwencje mogą procentować na całe życie.

Zapraszamy na stronę Organizatora, gdzie dostępny jest formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje nt programu i prelegentów. 

 

Look for us:

Facebook Page: 100000757355688 YouTube: Hospicjumdladzieci External Link: nasza-klasa.pl/profile/31728626

Report

1% tax donation 2017 spending report  - download

Zakrętaki

do_www

Online donations