naglowek_en
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home > News > wydarzenia 2016 > Piknik Magiczny
Piknik Magiczny PDF
There are no translations available.

Tradycyjnie dzień wcześniej przerażały nas prognozy pogody: miało grzmieć, lać i nie wiadomo co jeszcze. Tradycyjnie poranek nie zapowiadał spokojnego dnia. Tradycyjnie na miejscu okazało się, że pogoda jest optymalna: ciepło, lekki wiatr, niewielkie zachmurzenie, ale bez deszczu. Dlaczego to takie ważne? Bo kiedy organizuje się plenerową imprezę dla podopiecznych hospicjum, pogoda musi być dobra. I była! A co to za impreza? Najcudowniejsza pod słońcem! Kto nie wierzy, niech sam przeczyta i obejrzy.zobacz film Katarzyny Dąbkowskiej z Pikniku Rodzinnego 2016 r.


15 czerwca 2016 roku odbył się Piknik Rodzinny Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci. Tym razem podopieczni Hospicjum zostali porwani przez atmosferę cyrkowej zabawy, której kulminacyjnym punktem był pokaz iluzjonisty Filipa Piestrzeniewicza. Kuglarze, szczudlarze, klowni, akrobaci, siłacze, treserzy lwów w kolorowym korowodzie poprowadzili dzieci do wspólnej zabawy. Były bańki mydlane (takie malutkie i takie ogromniaste), piłki, piłeczki, maskotki, słodycze (bardzo dużo słodyczy!), były tańce, pląsy, gonitwy, w tym gonitwy na wózkach, a śmiechu było tyle, że można by tym pół Polski obdzielić. To było prawdziwe święto integracji i radości, a okazją do świętowania był Dzień Matki, Dzień Dziecka i zbliżający się Dzień Ojca.

Mamy nadzieję, że nikt głodny ani smutny nie wrócił do domu. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Pikniku Rodzinnym za stworzenie wspaniałej atmosfery. A jego zorganizowanie było możliwe dzięki zaangażowaniu ogromnej liczby osób i instytucji, którym z całego serca dziękujemy, a wśród nich przede wszystkim: Filipowi Piestrzeniewiczowi za pokaz iluzji, animatorom z Eduart.info, Aleksandrze Błaszczyk, Fundacji Dr Clown z Łodzi, Teatrowi Arlekin za pomoc w nagłośnieniu, Teatrowi Muzycznemu za wróżby i słodycze, Firmie „Zaczarowany ołówek” za kolorowe chmurki na patyku, Firmie Ergom za napoje, wsparcie finansowe oraz cudowne Minionki, Firmie Cetech sp. z o.o. i Łódzkiej Spółdzielni Mleczarskiej Jogo za wsparcie finansowe, Firmie events4all.pl za dmuchanego tygrysa, „Stajni pod jodłami” za jazdy konne, Firmie Easymontt za obsługę fotograficzną, Drukarni MiW, Firmie Abena sp. z o.o., Bankowi ING odział w Łodzi, pracownikom I Oddziału ZUS w Łodzi jednostek podległych (a zwłaszcza pracownikom Inspektoratu w Łowiczu za ogromną ilość słodyczy), Ferrero Polska sp. z o.o., Laboratorium Kosmetycznemu Dr Irena Eris Sp. z o.o., Tata Global Beverages Polska Sp. z o.o., Storck Sp. z o.o., "Ciuciu Cukier Artist" Manufaktura s.c., Torf Corporation – Fabryka Leków Sp. z o.o., Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp z o.o. Tradycyjnie pragniemy bardzo podziękować pracownikom P&G za zaangażowanie i przygotowanie wymarzonych prezentów dla podopiecznych oraz za paczki z chemią gospodarczą. Dziękujemy też mieszkańcom Wspólnoty Mieszkaniowej Alternatywy 5 i 7 w Warszawie za książki i audiobooki, a także nowożeńcom, którzy w ostatnim czasie obdarowali podopiecznych najróżniejszymi podarunkami. Dziękujemy również mediom, które z nami były w czasie naszego świętowania.


fot. Michał Eysymontt


 

Look for us:

Facebook Page: 100000757355688 YouTube: Hospicjumdladzieci External Link: nasza-klasa.pl/profile/31728626

Report

1% tax donation 2017 spending report  - download

Zakrętaki

do_www

Online donations