naglowek_en
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home > News > wydarzenia 2016 > Dziękujemy za 1% podatku!
Dziękujemy za 1% podatku! PDF
There are no translations available.

Wakacje zbliżają się ku końcowi, ale spokojnie, minęła dopiero ich połowa. Podobnie na budowie ośrodka przy Łupkowej 1: prace zbliżają się ku końcowi, ale spokojnie, dopiero przekroczyły półmetek. Na wszystko można spojrzeć z różnej strony: można koncentrować się na brakach, ale można też skupić się na tym, co jest. Z ogromną radością dzielimy się informacją, że tegoroczna kampania 1% przyniosła 782.067, 65 zł, to jest więcej niż ubiegłoroczna o około 30 tysięcy złotych. Dziękujemy! Dzięki Wam kontynuowane będą prace budowlane, które nieustannie posuwają się do przodu. Dzięki Wam już w przyszłym roku w Ośrodku na Łupkowej znajdą pomoc pierwsi pacjenci.
Dla organizacji pożytku publicznego (OPP) środki pozyskiwane w ramach odpisów 1% podatku to ważny składnik budżetu. Gdyby nie te środki, byłoby nam bardzo trudno zakupić nowy sprzęt medyczny dla pacjentów, dokonywać serwisowania sprzętu, z którego korzystają nasi podopieczni, a z całą pewnością nie byłoby możliwe rozpoczęcie i kontynuowanie budowy Wieloprofilowego Ośrodka dla Pacjentów Niewydolnych Oddechowo. Postawiliśmy już wszystkie mury, zalaliśmy stropy, teraz przyszedł czas na prace wykończeniowe. Wstawiane są okna, drzwi, kładzione tynki i podłogi. Wszystko po to, aby jak najszybciej otworzyć ośrodek dla tych, którzy czekają na wypis z OIOMów, dla tych, którzy korzystać będą ze stacjonarnej opieki…

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pamiętali o Łódzkim Hospicjum dla Dzieci rozliczając swoje deklaracje podatkowe. Dziękujemy tym, którzy pamiętają o  nas od lat i tym, którzy pierwszy raz wskazali naszą organizację w swoich zeznaniach podatkowych. Specjalne podziękowania kierujemy też w stronę tych wszystkich, którzy pomagali nam w prowadzonej kampanii. Dzięki Wam wszystkim budujemy mury, które nie dzielą, a dają schronienie.

 

Look for us:

Facebook Page: 100000757355688 YouTube: Hospicjumdladzieci External Link: nasza-klasa.pl/profile/31728626

Report

1% tax donation 2017 spending report  - download

Zakrętaki

do_www

Online donations