naglowek_en
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home > News > wydarzenia 2016 > I po wakacjach!
I po wakacjach! PDF
There are no translations available.

Zaczęła się szkoła, znowu trzeba będzie wcześniej wstawać... Wszystkim uczniom życzymy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, a nauczycielom wyrozumiałości, cierpliwości i niespożytej pasji! Powrót do szkoły do świetny czas na dzielenie się wakacyjnymi wspomnieniami. Wśród naszych podopiecznych są tacy, którzy wyjątkowo mają co wspominać, a to za sprawą Pani Małgorzaty Karwat z Polskiej Izby Turystyki, która przekonała kilka biur podróży do pomocy podopiecznym Hospicjum w organizacji letniego wypoczynku.

Wielkie dzięki należą się biurom i agencjom, które organizują letnie wycieczki, obozy i kolonie, w których uczestniczyli podopieczni Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci, a ściślej rzecz ujmując rodzeństwo podopiecznych oraz rodzeństwo w żałobie. To bardzo ważne, aby w opiece nad nieuleczalnie chorymi dziećmi pamiętać też o potrzebach zdrowego rodzeństwa, które w odróżnieniu od swoich rówieśników nie może z wielu rzeczy korzystać, a swoje potrzeby niejednokrotnie musi podporządkować stanowi zdrowia chorego domownika. Z pomocą przyszli:

Jeszcze przed wakacjami uczniowie XXI LO w Łodzi zapewnili naszej podopiecznej, Marcie, wspaniały wyjazd do Wrocławia. Marta mogła zwiedzić wrocławskie ZOO z zatykającym dech w piersiach Afrykarium, Ogród Japoński, Stare Miasto i Ostrów Tumski, a także zobaczyć Panoramę Racławicką. 

Jest co wspominać i jest za co dziękować. Bardzo się cieszymy, że o podopiecznych Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci pamiętają ci, którzy chcą pomagać. I to nawet podczas wakacji. 

Look for us:

Facebook Page: 100000757355688 YouTube: Hospicjumdladzieci External Link: nasza-klasa.pl/profile/31728626

Report

1% tax donation 2017 spending report  - download

Zakrętaki

do_www

Online donations