Home > Spełnione marzenie Kacperka
Strona w budowie

Agata Kornhauser - Duda

Spełnione marzenie Kacperka

Marzeniem 8 letniego chłopca było spotkanie z prawdziwym lwem w jego naturalnym środowisku. Pierwotnie chciał pojechać do Afryki, jednak okazało się to niemożliwe. Alternatywą okazał się Park Afrikan Safari w  Plaisance we Francji. Marzenie zostało spełnione dzięki wsparciu jakie Hospicjum otrzymało na ten cel od komitetu uczniowskiego XXI LO w Łodzi oraz Rotary Klub Oddział IV „Cztery Kultury”. W połowie października Kacper z bratem i rodzicami polecieli do Francji. Kacper nie tylko miał możliwość zobaczyć króla zwierząt, ale również zwiedzić jedno z najpiekniejszych miast we Francji - Tuluzę.

kacper1

kacper2