Home > Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi
DOŁĄCZ DO DOBREJ DRUŻYNY!

Będziemy przypominać ulotkami, plakatami, zakładkami i bilbordami. Pokażemy się na szybach autobusów i przypomnimy spot telewizyjny, w którym wspiera nas Marcin Gortat. Zostawimy w skrzynce pocztowej list z przypomnieniem. I z prośbą. Gorącą, ogromną, ważną prośbą o 1% podatku. Robimy to co roku, co roku też bardzo potrzebujemy Twojego 1% podatku. Ciebie to nie będzie kosztować, a dla nas może to oznaczać dokończenie kolejnych prac budowlanych na Łupkowej 1. A sprzęt medyczny aż krzyczy, żeby go uzupełnić, to wszystko z 1% podatku. Jednocześnie pokazujemy gdzie jest Twój dotychczasowy 1% procent. Przyjdź i sprawdź, w co zamieniliśmy Twoją pamięć. Spójrz nam na ręce i zobacz, co się dzieje w Łodzi na ulicy Łupkowej 1. Dzięki 1% podatku, dzięki Twojemu 1%!

Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi

Stowarzyszenie ”Łódzkie Hospicjum dla Dzieci” realizuje zadanie „Budowa niskoemisyjnego systemu ciepłowniczego dla budynku Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej wieloprofilowego ośrodka „Łódzkiego Hospicjum Dla Dzieci” w Łodzi przy ul. Łupkowej 1. Zadanie polega na wykonaniu kompletnego systemu grzewczego dla ośrodka „Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci. Założeniem systemu jest wykonanie niskoemisyjnego, ekologicznego i ekonomicznego źródła ciepła w budynku oraz racjonalnego, wydajnego systemu rozprowadzenia ciepła w budynku z lokalnym i centralnym sterowaniem. Całkowita wartość zadania wynosi  1.488.708,78 zł.

Zadanie uchwałą nr 2454/2016 Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  w Łodzi z dnia 17.11.2016 r. uzyskało dotację w wysokości 828.000,00 zł.

www.zainwestujwekologie.pl

Raport z wydatkowania 1% za rok 2017 - pobierz