Home > Otwórzcie Serce - Akcja Charytatywna
DOŁĄCZ DO DOBREJ DRUŻYNY!

Będziemy przypominać ulotkami, plakatami, zakładkami i bilbordami. Pokażemy się na szybach autobusów i przypomnimy spot telewizyjny, w którym wspiera nas Marcin Gortat. Zostawimy w skrzynce pocztowej list z przypomnieniem. I z prośbą. Gorącą, ogromną, ważną prośbą o 1% podatku. Robimy to co roku, co roku też bardzo potrzebujemy Twojego 1% podatku. Ciebie to nie będzie kosztować, a dla nas może to oznaczać dokończenie kolejnych prac budowlanych na Łupkowej 1. A sprzęt medyczny aż krzyczy, żeby go uzupełnić, to wszystko z 1% podatku. Jednocześnie pokazujemy gdzie jest Twój dotychczasowy 1% procent. Przyjdź i sprawdź, w co zamieniliśmy Twoją pamięć. Spójrz nam na ręce i zobacz, co się dzieje w Łodzi na ulicy Łupkowej 1. Dzięki 1% podatku, dzięki Twojemu 1%!

Otwórzcie Serce - Akcja Charytatywna

9 maja 2017 roku w Publicznym Gimnazjum nr 13 miała miejsce Akcja Charytatywna „Otwórzcie Serce”. Celem akcji było wsparcie działań Stowarzyszenia „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci”. Uczniowie „Trzynastki” mięli okazję spotkać się z artystami zachęcającymi do pomagania innym, sami też włączali się w uświetnienie wydarzenia. W czasie akcji zebrane zostało 3.914,62 zł, za co gorąco dziękujemy i bardzo serdecznie zachęcamy do przeczytania relacji z imprezy na stronie Publicznego Gimnazjum nr 13 w Łodzi.

Raport z wydatkowania 1% za rok 2017 - pobierz

Sprawozdanie merytoryczne pełne za rok 2017 - pobierz