Home > Dotacja z Fundacji KGHM Polska Miedź
DOŁĄCZ DO DOBREJ DRUŻYNY!

Będziemy przypominać ulotkami, plakatami, zakładkami i bilbordami. Pokażemy się na szybach autobusów i przypomnimy spot telewizyjny, w którym wspiera nas Marcin Gortat. Zostawimy w skrzynce pocztowej list z przypomnieniem. I z prośbą. Gorącą, ogromną, ważną prośbą o 1% podatku. Robimy to co roku, co roku też bardzo potrzebujemy Twojego 1% podatku. Ciebie to nie będzie kosztować, a dla nas może to oznaczać dokończenie kolejnych prac budowlanych na Łupkowej 1. A sprzęt medyczny aż krzyczy, żeby go uzupełnić, to wszystko z 1% podatku. Jednocześnie pokazujemy gdzie jest Twój dotychczasowy 1% procent. Przyjdź i sprawdź, w co zamieniliśmy Twoją pamięć. Spójrz nam na ręce i zobacz, co się dzieje w Łodzi na ulicy Łupkowej 1. Dzięki 1% podatku, dzięki Twojemu 1%!

Dotacja z Fundacji KGHM Polska Miedź

Stowarzyszenie „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci”  uzyskało darowiznę z Fundacji KGHM Polska Miedź w wysokości 67740,00 zł, która została przeznaczona na dofinansowanie zakupu wyposażenia sali chorych wieloprofilowego ośrodka Stowarzyszenia Łódzkie Hospicjum dla Dzieci - ŁUPKOWA. Z otrzymanych środków zakupione zostały dwa łóżka  medyczne z materacami przeciwodleżynowymi, szafki przyłóżkowe, respiratory oraz pulsoksymetry. Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Raport z wydatkowania 1% za rok 2017 - pobierz

Sprawozdanie merytoryczne pełne za rok 2017 - pobierz