Home > Niedziela na basenie
Strona w budowie

Agata Kornhauser - Duda

Niedziela na basenie

Są takie chwile, w których wzruszenie odbiera głos. Tak było wczoraj, kiedy dzięki zaangażowaniu ratowników WOPR na pływalni Szkolnej przy ulicy Syrenki w Łodzi, mogliśmy widzieć szczęście naszych podopiecznych bawiących się w wodzie. To była pierwsza taka impreza w Polsce, a my jesteśmy ogromnie dumni z odwagi Oliwki, Franka, Kuby i Kacpra, którzy pokazali, co to znaczy przełamywać bariery. Bardzo Wam dziękujemy za Waszą radość. I bardzo dziękujemy ratownikom z panem Arkadiuszem Kurkowskim na czele za świadectwo niezwykłego zaangażowania i cudownej wrażliwości.

Raport z wydatkowania 1% za rok 2018 - pobierz

Sprawozdanie merytoryczne pełne za rok 2018 - pobierz