Home > Niedziela na basenie
DOŁĄCZ DO DOBREJ DRUŻYNY!

Będziemy przypominać ulotkami, plakatami, zakładkami i bilbordami. Pokażemy się na szybach autobusów i przypomnimy spot telewizyjny, w którym wspiera nas Marcin Gortat. Zostawimy w skrzynce pocztowej list z przypomnieniem. I z prośbą. Gorącą, ogromną, ważną prośbą o 1% podatku. Robimy to co roku, co roku też bardzo potrzebujemy Twojego 1% podatku. Ciebie to nie będzie kosztować, a dla nas może to oznaczać dokończenie kolejnych prac budowlanych na Łupkowej 1. A sprzęt medyczny aż krzyczy, żeby go uzupełnić, to wszystko z 1% podatku. Jednocześnie pokazujemy gdzie jest Twój dotychczasowy 1% procent. Przyjdź i sprawdź, w co zamieniliśmy Twoją pamięć. Spójrz nam na ręce i zobacz, co się dzieje w Łodzi na ulicy Łupkowej 1. Dzięki 1% podatku, dzięki Twojemu 1%!

Niedziela na basenie

Są takie chwile, w których wzruszenie odbiera głos. Tak było wczoraj, kiedy dzięki zaangażowaniu ratowników WOPR na pływalni Szkolnej przy ulicy Syrenki w Łodzi, mogliśmy widzieć szczęście naszych podopiecznych bawiących się w wodzie. To była pierwsza taka impreza w Polsce, a my jesteśmy ogromnie dumni z odwagi Oliwki, Franka, Kuby i Kacpra, którzy pokazali, co to znaczy przełamywać bariery. Bardzo Wam dziękujemy za Waszą radość. I bardzo dziękujemy ratownikom z panem Arkadiuszem Kurkowskim na czele za świadectwo niezwykłego zaangażowania i cudownej wrażliwości.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku>