Home > Drugie życie choinek
GRAMY - POMAGAMY

KONCERT CHARYTATYWNY na rzecz „Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci ŁUPKOWA”
Killsorrow, As Night Falls, K.A.C

02.03.2019, od godz. 18.00
Klub Muzyczny MAGNETOFON
ul. Zgierska 26A, Łódź

Wejście – bilet „CEGIEŁKA” od 20 zł, do nabycia u wolontariusza – wrzut do puszki przed rozpoczęciem i w trakcie koncertu.

Mecenas koncertu - złoty partner projektu: sklepbeznazwy.com.pl

Stowarzyszenie „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA” zaprasza w dniu 2 marca 2019 do Klubu Muzycznego Magnetofon w Łodzi na koncert charytatywny GRAMY - POMAGAMY na rzecz podopiecznych i pacjentów Hospicjum przy ulicy Łupkowej 1 w Łodzi z udziałem zespołów „Killsorrow”, „As Night Falls”, „K.A.C”.

Bilet do nabycia w dniu koncertu po wykupieniu biletu-cegiełki wsparcia od 20 zł u wolontariusza – wrzut do skarbonek.

Za tak niewielką cenę będzie można pomóc.
Bawmy się i pomagajmy.
Kilka godzin muzyki pomoże potrzebującym.
Sądzę, że nie braknie osób chcących muzycznie spędzić czas, wspierając jednocześnie działania Stowarzyszenia „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA”.

Stwórzmy wspólnie wspaniały koncert, zagrajmy dla Hospicjum!
Muzyka łagodzi obyczaje, niech zatem załagodzi ból spowodowany chorobą.
To będzie muzyczna petarda wsparcia!

Oficjalne projekty graficzne do projektu: Henryk Maciaszczyk

DOŁĄCZ DO DOBREJ DRUŻYNY!

Będziemy przypominać ulotkami, plakatami, zakładkami i bilbordami. Pokażemy się na szybach autobusów i przypomnimy spot telewizyjny, w którym wspiera nas Marcin Gortat. Zostawimy w skrzynce pocztowej list z przypomnieniem. I z prośbą. Gorącą, ogromną, ważną prośbą o 1% podatku. Robimy to co roku, co roku też bardzo potrzebujemy Twojego 1% podatku. Ciebie to nie będzie kosztować, a dla nas może to oznaczać dokończenie kolejnych prac budowlanych na Łupkowej 1. A sprzęt medyczny aż krzyczy, żeby go uzupełnić, to wszystko z 1% podatku. Jednocześnie pokazujemy gdzie jest Twój dotychczasowy 1% procent. Przyjdź i sprawdź, w co zamieniliśmy Twoją pamięć. Spójrz nam na ręce i zobacz, co się dzieje w Łodzi na ulicy Łupkowej 1. Dzięki 1% podatku, dzięki Twojemu 1%!

Drugie życie choinek

Nie ma już takich zim, jakie były kiedyś, że mróz szczypał, a śnieg pod butami skrzypiał… I w mieszkaniach cieplej niż kiedyś… A skoro cieplej, to i choinkom trudniej w mieszkaniach wytrzymać… Lada dzień pojawi się pytanie: „Co zrobić z tegoroczną choinką?” Jeśli choinka jest w doniczce, tzn. ma korzeń, odpowiedź może być prosta: przywieźć na Łupkową 1.

Teren wokół Hospicjum ma służyć pacjentom. Obecnie to pozostałość po placu budowy, ale chcemy z wiosną zabrać się za nasadzenia. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc: przyjmiemy drzewka choinkowe, które zakończyły już swoją karierę w mieszkaniach. Warunkiem jest szansa na przesadzenie, czyli choinka z korzeniami. Drzewka przyjmujemy od 8 do 14 stycznia, najlepiej w godzinach od 8 do 15:30, ale w innych godzinach i terminach też jest możliwe.

Obecnie prosimy o iglaki koncentrując się na choinkach, z którymi czasem nie wiadomo co zrobić po okresie Bożego Narodzenia.  Jeśli ktoś chciałby wesprzeć nas innymi sadzonkami, zachęcamy do kontaktu.

Apel w sprawie choinek można zobaczyć w Łódzkich Wiadomościach Dnia

Raport z wydatkowania 1% za rok 2017 - pobierz