Home > Dzień Kobiet w Curis Beuty & Care
GRAMY - POMAGAMY

KONCERT CHARYTATYWNY na rzecz „Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci ŁUPKOWA”
Killsorrow, As Night Falls, K.A.C

02.03.2019, od godz. 18.00
Klub Muzyczny MAGNETOFON
ul. Zgierska 26A, Łódź

Wejście – bilet „CEGIEŁKA” od 20 zł, do nabycia u wolontariusza – wrzut do puszki przed rozpoczęciem i w trakcie koncertu.

Mecenas koncertu - złoty partner projektu: sklepbeznazwy.com.pl

Stowarzyszenie „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA” zaprasza w dniu 2 marca 2019 do Klubu Muzycznego Magnetofon w Łodzi na koncert charytatywny GRAMY - POMAGAMY na rzecz podopiecznych i pacjentów Hospicjum przy ulicy Łupkowej 1 w Łodzi z udziałem zespołów „Killsorrow”, „As Night Falls”, „K.A.C”.

Bilet do nabycia w dniu koncertu po wykupieniu biletu-cegiełki wsparcia od 20 zł u wolontariusza – wrzut do skarbonek.

Za tak niewielką cenę będzie można pomóc.
Bawmy się i pomagajmy.
Kilka godzin muzyki pomoże potrzebującym.
Sądzę, że nie braknie osób chcących muzycznie spędzić czas, wspierając jednocześnie działania Stowarzyszenia „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA”.

Stwórzmy wspólnie wspaniały koncert, zagrajmy dla Hospicjum!
Muzyka łagodzi obyczaje, niech zatem załagodzi ból spowodowany chorobą.
To będzie muzyczna petarda wsparcia!

Oficjalne projekty graficzne do projektu: Henryk Maciaszczyk

DOŁĄCZ DO DOBREJ DRUŻYNY!

Będziemy przypominać ulotkami, plakatami, zakładkami i bilbordami. Pokażemy się na szybach autobusów i przypomnimy spot telewizyjny, w którym wspiera nas Marcin Gortat. Zostawimy w skrzynce pocztowej list z przypomnieniem. I z prośbą. Gorącą, ogromną, ważną prośbą o 1% podatku. Robimy to co roku, co roku też bardzo potrzebujemy Twojego 1% podatku. Ciebie to nie będzie kosztować, a dla nas może to oznaczać dokończenie kolejnych prac budowlanych na Łupkowej 1. A sprzęt medyczny aż krzyczy, żeby go uzupełnić, to wszystko z 1% podatku. Jednocześnie pokazujemy gdzie jest Twój dotychczasowy 1% procent. Przyjdź i sprawdź, w co zamieniliśmy Twoją pamięć. Spójrz nam na ręce i zobacz, co się dzieje w Łodzi na ulicy Łupkowej 1. Dzięki 1% podatku, dzięki Twojemu 1%!

Dzień Kobiet w Curis Beuty & Care

Miały różne plany na swoje życie, różne marzenia. Niektóre z nich rozpoczęły ich realizację, niektóre przygotowywały się jeszcze do tego. Wszystkie łączy to, że niespodziewanie musiały ze swoich planów zrezygnować i podjąć się opieki nad nieuleczalnie chorym dzieckiem. Dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku, non-stop, bez premii, urlopów, dodatków za nadgodziny i dni świąteczne. To na nich najczęściej spoczywa cały ciężar opieki. To one są pielęgniarkami, rehabilitantkami, lekarkami, psychologami, przyjaciółkami, animatorkami zabaw dla swoich dzieci, czasem wspiera ich w tym mąż, czasem mogą liczyć tylko na siebie. W Dniu Kobiet nie sposób nie pomyśleć o nich – hospicyjnych Matkach – bohaterkach, o których Hollywood nie robi filmów.

11 marca 2018 r. hospicyjne mamy oddały się w ręce specjalistek od urody z salonu Curis Beauty & Care w Łodzi przy ul. Kwiatowej 15. Zabiegi kosmetyczne w wykonaniu profesjonalistek oraz atmosfera „babskiego” spotkania gwarantowały dobrze spędzony czas. Cudownie było patrzeć na radość, którą te mamy pielęgnują w sobie, na ich najprawdziwsze piękno. Mamy nadzieję, że to początek nowej hospicyjnej tradycji. Kto jak kto, ale hospicyjne mamy zasługują, aby doceniać ich piękno.

Serdecznie dziękujemy salonowi Curis Beauty & Care za ten niezwykły czas, za stworzenie wspaniałej atmosfery i za pomoc w odkrywaniu piękna hospicyjnych mam.

Raport z wydatkowania 1% za rok 2017 - pobierz

Sprawozdanie merytoryczne pełne za rok 2017 - pobierz