Home > Dzień Kobiet w Curis Beuty & Care
Agata Kornhauser - Duda

Policja wkroczyła do Akcji!

Akcję „Zostań Super Zakrętakiem” prowadzimy od maja 2013 roku.
Pierwotnie pomyślana o przedszkolakach i uczniach podstawówek, bardzo szybko trafiła
pod najróżniejsze adresy. Poza szkołami w akcję włączają się przeróżne firmy i instytucje,
których pracownicy pragną wspierać podopiecznych Hospicjum. W ostatnim czasie do akcji
wkroczyła Policja.

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi zachęca funkcjonariuszy do włączenia się w to
charytatywno-ekologiczne przedsięwzięcie. We wszystkich komisariatach i posterunkach
staną odpowiednio oznaczone pojemniki, do których wrzucane będą zakrętki.

Mamy nadzieję, że akcja nie tylko uświetni obchody 100-lecia Polskiej Policji, ale że na trwałe
wpisze się w pozasłużbowe działania policjantów z województwa łódzkiego.

Dzień Kobiet w Curis Beuty & Care

Miały różne plany na swoje życie, różne marzenia. Niektóre z nich rozpoczęły ich realizację, niektóre przygotowywały się jeszcze do tego. Wszystkie łączy to, że niespodziewanie musiały ze swoich planów zrezygnować i podjąć się opieki nad nieuleczalnie chorym dzieckiem. Dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku, non-stop, bez premii, urlopów, dodatków za nadgodziny i dni świąteczne. To na nich najczęściej spoczywa cały ciężar opieki. To one są pielęgniarkami, rehabilitantkami, lekarkami, psychologami, przyjaciółkami, animatorkami zabaw dla swoich dzieci, czasem wspiera ich w tym mąż, czasem mogą liczyć tylko na siebie. W Dniu Kobiet nie sposób nie pomyśleć o nich – hospicyjnych Matkach – bohaterkach, o których Hollywood nie robi filmów.

11 marca 2018 r. hospicyjne mamy oddały się w ręce specjalistek od urody z salonu Curis Beauty & Care w Łodzi przy ul. Kwiatowej 15. Zabiegi kosmetyczne w wykonaniu profesjonalistek oraz atmosfera „babskiego” spotkania gwarantowały dobrze spędzony czas. Cudownie było patrzeć na radość, którą te mamy pielęgnują w sobie, na ich najprawdziwsze piękno. Mamy nadzieję, że to początek nowej hospicyjnej tradycji. Kto jak kto, ale hospicyjne mamy zasługują, aby doceniać ich piękno.

Serdecznie dziękujemy salonowi Curis Beauty & Care za ten niezwykły czas, za stworzenie wspaniałej atmosfery i za pomoc w odkrywaniu piękna hospicyjnych mam.

Raport z wydatkowania 1% za rok 2017 - pobierz

Sprawozdanie merytoryczne pełne za rok 2017 - pobierz