Home > Respiratory od Toyoty i Agory
DOŁĄCZ DO DOBREJ DRUŻYNY!

Będziemy przypominać ulotkami, plakatami, zakładkami i bilbordami. Pokażemy się na szybach autobusów i przypomnimy spot telewizyjny, w którym wspiera nas Marcin Gortat. Zostawimy w skrzynce pocztowej list z przypomnieniem. I z prośbą. Gorącą, ogromną, ważną prośbą o 1% podatku. Robimy to co roku, co roku też bardzo potrzebujemy Twojego 1% podatku. Ciebie to nie będzie kosztować, a dla nas może to oznaczać dokończenie kolejnych prac budowlanych na Łupkowej 1. A sprzęt medyczny aż krzyczy, żeby go uzupełnić, to wszystko z 1% podatku. Jednocześnie pokazujemy gdzie jest Twój dotychczasowy 1% procent. Przyjdź i sprawdź, w co zamieniliśmy Twoją pamięć. Spójrz nam na ręce i zobacz, co się dzieje w Łodzi na ulicy Łupkowej 1. Dzięki 1% podatku, dzięki Twojemu 1%!

Respiratory od Toyoty i Agory

Pomimo ogromnego rozwoju nauk medycznych, wciąż doświadczamy takich schorzeń, których nie jesteśmy w stanie pokonać. Wtedy pozostaje opieka, minimalizowanie cierpienia i dokładanie wszelkich wysiłków, aby podnieść jakość życia pacjenta cierpiącego na chorobę, która obecnie pozostaje nieuleczalną.

Stowarzyszenie „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci – Łupkowa” od lat niesie pomoc chorym, którzy nie mogą samodzielnie oddychać. W ich przypadku respirator oznacza możliwość kontynuowania nauki, korzystania z turnusów rehabilitacyjnych, z bliższych lub dalszych wyjazdów. Dlatego tak ważne jest dla nas, aby pacjentom zapewniać sprzęt medyczny, który ułatwi maksymalne podniesienie jakości ich życia. Nasze wysiłki w tym obszarze zostały dostrzeżone przez Agorę S.A., która w sierpniu 2018 r. przekazała darowiznę pieniężną na zakup 4 respiratorów dla podopiecznych Stowarzyszenia. Partnerem akcji byłą firma TOYOTA MOTOR POLAND CO. Sp. z o.o.

Dla podopiecznych Stowarzyszenia ta darowizna oznacza nie tylko dostęp do wysokich technologii medycznych, oznacza przede wszystkim dostęp do wielu obszarów codzienności, które przewlekła i nieuleczalna choroba im odebrała. Dziękujemy Agorze i firmie TOYOTA za pomoc w realizacji naszej misji pomagania najsłabszym!

Raport z wydatkowania 1% za rok 2017 - pobierz

Sprawozdanie merytoryczne pełne za rok 2017 - pobierz