Home > Respiratory od Toyoty i Agory
Agata Kornhauser - Duda

Policja wkroczyła do Akcji!

Akcję „Zostań Super Zakrętakiem” prowadzimy od maja 2013 roku.
Pierwotnie pomyślana o przedszkolakach i uczniach podstawówek, bardzo szybko trafiła
pod najróżniejsze adresy. Poza szkołami w akcję włączają się przeróżne firmy i instytucje,
których pracownicy pragną wspierać podopiecznych Hospicjum. W ostatnim czasie do akcji
wkroczyła Policja.

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi zachęca funkcjonariuszy do włączenia się w to
charytatywno-ekologiczne przedsięwzięcie. We wszystkich komisariatach i posterunkach
staną odpowiednio oznaczone pojemniki, do których wrzucane będą zakrętki.

Mamy nadzieję, że akcja nie tylko uświetni obchody 100-lecia Polskiej Policji, ale że na trwałe
wpisze się w pozasłużbowe działania policjantów z województwa łódzkiego.

Respiratory od Toyoty i Agory

Pomimo ogromnego rozwoju nauk medycznych, wciąż doświadczamy takich schorzeń, których nie jesteśmy w stanie pokonać. Wtedy pozostaje opieka, minimalizowanie cierpienia i dokładanie wszelkich wysiłków, aby podnieść jakość życia pacjenta cierpiącego na chorobę, która obecnie pozostaje nieuleczalną.

Stowarzyszenie „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci – Łupkowa” od lat niesie pomoc chorym, którzy nie mogą samodzielnie oddychać. W ich przypadku respirator oznacza możliwość kontynuowania nauki, korzystania z turnusów rehabilitacyjnych, z bliższych lub dalszych wyjazdów. Dlatego tak ważne jest dla nas, aby pacjentom zapewniać sprzęt medyczny, który ułatwi maksymalne podniesienie jakości ich życia. Nasze wysiłki w tym obszarze zostały dostrzeżone przez Agorę S.A., która w sierpniu 2018 r. przekazała darowiznę pieniężną na zakup 4 respiratorów dla podopiecznych Stowarzyszenia. Partnerem akcji byłą firma TOYOTA MOTOR POLAND CO. Sp. z o.o.

Dla podopiecznych Stowarzyszenia ta darowizna oznacza nie tylko dostęp do wysokich technologii medycznych, oznacza przede wszystkim dostęp do wielu obszarów codzienności, które przewlekła i nieuleczalna choroba im odebrała. Dziękujemy Agorze i firmie TOYOTA za pomoc w realizacji naszej misji pomagania najsłabszym!

Raport z wydatkowania 1% za rok 2017 - pobierz

Sprawozdanie merytoryczne pełne za rok 2017 - pobierz