Home > aktualności > wydarzenia 2013 > Nauczycielom – z wdzięcznością
Nauczycielom – z wdzięcznością PDF

Spotykamy się czasem przy okazji wizyt domowych… Kiedy się nałożą, czekamy w kuchni rozmawiając z rodzicami. W tym czasie za ścianą w pokoju dzieją się rzeczy różne: rachunki, dyktanda, czytanki, malowanie, odpytywanie z historii czy powtórka z biologii. W Dniu Edukacji Narodowej pragniemy podziękować nauczycielom naszych podopiecznych za codzienny wysiłek domowego nauczania.

Za cierpliwe pokonywanie korków, przesiadek autobusowych, dojazdów do dalej położonych miejscowości… Dziękujemy za pomysły i wytrwałość, za cierpliwość i wsparcie okazywane dzieciom, do których jeździmy. A przede wszystkim dziękujemy za serce, które wkładają w nauczanie.

Trochę – tak jak my – stają się domownikami naszych podopiecznych. W dniu Ich święta dziękujemy Im i zapewniamy o naszej wdzięczności.

A wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pedagogom
z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy, aby realizując swoją zawodową misję, doświadczali radości, uśmiechu i spełnienia.

Pracownicy, wolontariusze i podopieczni

Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci.

Raport z wydatkowania 1% za rok 2017 - pobierz

Sprawozdanie merytoryczne pełne za rok 2017 - pobierz