Home > aktualności > wydarzenia 2013 > Razem w rozłące
Razem w rozłące PDF

Listopad jest miesiącem, w którym refleksja nad sensem życia przychodzi nieco łatwiej niż w innym czasie. Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny, nawiedziny cmentarzy, znicze na grobach zachęcają do przemyśleń, zadumy, wspomnień. Dla nas jest to również czas spotkania z rodzinami naszych podopiecznych, którzy odeszli już do wieczności. To wielka rodzina połączona żałobą i przeżywaniem straty po odejściu najbliższych.

17 listopada spotkaliśmy się w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Łodzi, aby wspólnie modlić się za tych, którzy odeszli oraz za tych, którzy z tym odejściem zostali. Aby się wzajemnie wspierać, ubogacać swoimi przeżyciami, dzielić się doświadczeniami w przeżywaniu żałoby, ale również aby obdarzać siebie nadzieją i radością. Aby być razem, w wielkiej hospicyjnej rodzinie.

Raport z wydatkowania 1% za rok 2017 - pobierz

Sprawozdanie merytoryczne pełne za rok 2017 - pobierz