naglowek

Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home > aktualności > wydarzenia 2015 > Reportaż o naszych dzieciach - zapowiedź
Reportaż o naszych dzieciach - zapowiedź PDF

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia reportażu przygotowanego przez panią Magdalenę Michalak z TVP Łódź o podopiecznych Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci. Reportaż nosi tytuł „To nieprawda, że nie można więcej…” i poświęcony jest rodzinom, w których dziecko wymaga na co dzień wsparcia w oddychaniu.

Program wyemituje ogólnopolski kanał TVP Regionalna w najbliższą sobotę, 1 sierpnia o godz. 14:40. Będzie go można również obejrzeć w Internecie – ale tylko w czasie emisji w zakładce „oglądaj na żywo” na stronie TVP Regionalna. Zachęcamy do zapoznania się z reportażem, w którym i nasi podopieczni, i ich najbliżsi opowiadają o swojej codzienności, swoich marzeniach, trudnościach i radościach.

Przypominamy i zapraszamy: TVP Regionalna, 1.08.2015 r., g. 14:40. Jesteśmy ciekawi Państwa opinii i refleksji, prosimy o komentarze w naszych mediach społecznościowych.

 

Zobacz nas na:

Facebook Page: 394849947319337 Twitter: HospicjumDzieci YouTube: Hospicjumdladzieci External Link: plus.google.com/+StowarzyszenieŁódzkieHospicjumdlaDzieciŁódź

Raport

Raport z wydatkowania 1% za rok 2017 - pobierz

Sprawozdanie merytoryczne pełne za rok 2017 - pobierz

Rachunek zysków i strat za 2017 - pobierz

Bilans za rok 2017 - pobierz

Zakrętaki

do_www

wpłaty online