naglowek

Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home > aktualności > wydarzenia 2015 > Z sercem w tornistrze
Z sercem w tornistrze PDF

Uczniowie podstawówek, gimnazjów i szkół średnich oswajają się już z dzwonkami na lekcje, przyzwyczają się powoli do porannego wstawania i przesiadywania przy biurku nad zeszytami zamiast nad tabletem… Do rąk znów trafiły długopisy i ołówki, a plecy znów dopasowują się do tornistrów i plecaków. Najwyższy czas na skompletowanie szkolnych wyprawek.

Dzięki pamięci nowożeńców oraz Caritas Archidiecezji Łódzkiej i naszym darczyńcom, do podopiecznych Hospicjum znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, trafiają przygotowane wyprawki szkolne. Początek roku szkolnego to trudny czas dla rodzin, w których ktoś poważnie choruje. Trzeba wygospodarować środki na zakup podręczników, zeszytów, przyborów do pisania, materiałów plastycznych, stroju gimnastycznego. A to wszystko pociąga spore wydatki. Dlatego tak ważne dla nas jest, aby pomóc tym, których pogorszenie zdrowia pociągnęło za sobą pogorszenie sytuacji materialnej w rodzinie.

Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania wyprawek szkolnych dla podopiecznych Hospicjum, serdecznie dziękujemy.

 

Zobacz nas na:

Facebook Page: 394849947319337 Twitter: HospicjumDzieci YouTube: Hospicjumdladzieci External Link: plus.google.com/+StowarzyszenieŁódzkieHospicjumdlaDzieciŁódź

Raport

Raport z wydatkowania 1% za rok 2017 - pobierz

Sprawozdanie merytoryczne pełne za rok 2017 - pobierz

Rachunek zysków i strat za 2017 - pobierz

Bilans za rok 2017 - pobierz

Zakrętaki

do_www

wpłaty online