Home > aktualności > wydarzenia 2015 > Jesteśmy na Fanimani.pl
Jesteśmy na Fanimani.pl PDF

Już jesteśmy na portalu www.fanimani.pl, który umożliwia organizacjom charytatywnym otrzymywanie wsparcia od ich sympatyków dokonujących zakupów w sklepach internetowych. To pomoc, która w żaden sposób nie kosztuje tego, który pomaga (to jak w naszym haśle z kampanii 1%: "Nie kosztuje, a buduje"). O co chodzi? Trzeba wejść na stronę www.fanimani.pl, znaleźć nasze Stowarzyszenie, a następnie przez tę stronę przejść do wybraego sklepu internetowego, w którym planujemy zakupy. Zapłacimy tyle samo, ale sklep przekaże określoną kwotę na konto Hospicjum.

Dobrą okazją do wsparcia są zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Szukając prezentu dla najbliższych, wystarczy tylko pamiętać o zrobieniu zakupów w ten sposób. Ponad 750 sklepów przyłączyło się do tej inicjatywy, więc zakupy powinny być naprawdę proste. Dla nas liczy się każda złotówka, zwłaszcza teraz, kiedy ruszyły prace budowlane na Łupkowej 1.

Okazji do pomagania jest wiele. Wystarczy popatrzeć. I pamiętać. Pamiętać o Łódzkim Hospicjum dla Dzieci.

Raport z wydatkowania 1% za rok 2018 - pobierz

Sprawozdanie merytoryczne pełne za rok 2018 - pobierz