naglowek
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home > aktualności > wydarzenia 2015 > Zaproszenie na koncert w Wytwórni
Zaproszenie na koncert w Wytwórni PDF

W najbliższy poniedziałek, 7 grudnia 2015 roku o godz. 18 rozpocznie się w łódzkim Klubie WYTWÓRNIA koncert MARATON FILMOWY KOPRA. Jest to koncert dedykowany emerytowanym nauczycielom I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łodzi z okazji 110 rocznicy powstania szkoły. Cały dochód z koncertu wesprze Łódzkie Hospicjum dla Dzieci.

Motywem przewodnim koncertu będą motywy muzyczne z klasyki światowego kina. Uczniowie i absolwenci "Kopernika" zaprezentują również układy taneczne. W czasie koncertu przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek a także będzie możliwość nabycia cist przygotowanych przez uczniów i absolwentów. To wszystko - oraz cegiełki-zaproszenia na koncert (do nabycia w sekretariacie Szkoły w cenie 10 zł) wesprze finansowo działania Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci. 

Zbliżające się Święta to dobry czas na rozejrzenie się wokół i poszukanie okazji do pomagania. Społeczność I LO w Łodzi pokazuje, że sposobów na pomaganie jest naprawdę wiele. Więc co, widzimy się na koncercie?

 

Zobacz nas na:

Facebook Page: 394849947319337 Twitter: HospicjumDzieci YouTube: Hospicjumdladzieci External Link: plus.google.com/+StowarzyszenieŁódzkieHospicjumdlaDzieciŁódź

Raport

Raport z wydatkowania 1% za rok 2018 - pobierz

Sprawozdanie merytoryczne pełne za rok 2018 - pobierz

Rachunek zysków i strat za 2018 - pobierz

Bilans za rok 2018 - pobierz

Zakrętaki

do_www

wpłaty online