naglowek

Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home > aktualności > wydarzenia 2015 > Wizyta Księdza Kaczkowskiego
Wizyta Księdza Kaczkowskiego PDF

Wszystko potoczyło się bardzo szybko i niespodziewanie. Wczoraj wieczorem przyjął zaproszenie, a dziś przed południem złożył nam wizytę przebywający właśnie w Łodzi ks. Jan Kaczkowski, założyciel i dyrektor Hospicjum Puckiego, który siebie samego określa mianem „onkocelebryty”. Ksiądz Jan Kaczkowski, który zmaga się z glejakiem mózgu, odwiedził nasze progi, żeby podzielić się swoimi doświadczeniami i refleksjami wokół hospicyjnej idei pomocy najsłabszym.

To było kameralne spotkanie pracowników i wolontariuszy Hospicjum. Ważne spotkanie, bo dające szansę na dyskusję, wymianę poglądów i doświadczeń. Nie brakowało śmiechu, bo Ksiądz Jan posługuje się niezwykle obrazowym językiem, ale zasadniczo poruszane tematy były poważne, tak jak poważne jest hospicyjne posłannictwo.

Dobrze jest czasem zatrzymać się i przez chwilę posłuchać, szczególnie w czasie największego zabiegania. Dobrze jest zatrzymać się i z owocnych rozmów czerpać nowe siły. Zwłaszcza, kiedy rozmowa wiąże się ze świadectwem głębokiej wrażliwości na człowieka.

 

Zobacz nas na:

Facebook Page: 394849947319337 Twitter: HospicjumDzieci YouTube: Hospicjumdladzieci External Link: plus.google.com/+StowarzyszenieŁódzkieHospicjumdlaDzieciŁódź

Raport

Raport z wydatkowania 1% za rok 2017 - pobierz

Sprawozdanie merytoryczne pełne za rok 2017 - pobierz

Rachunek zysków i strat za 2017 - pobierz

Bilans za rok 2017 - pobierz

Zakrętaki

do_www

wpłaty online