Spotkania swiąteczne_kwiecień 2024_baner internetowy VII
Kampania 1,5 procent_przekaz 1,5% 2023 ver baner new
slider-fb

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy stowarzyszeniem ludzi, którym nie jest obojętny los cierpiących dzieci.
Opiekujemy się nieuleczalnie chorymi dziećmi. Zapewniamy opiekę lekarską, pielęgniarską,
rehabilitacyjną, socjalną, pedagogiczną, psychologiczną i duchową oraz sprzęt do oddychania.

JAK MOŻESZ POMÓC?

TWOJE 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku dla Podopiecznych Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci.
KRS: 0000 159689

DAROWIZNA ON-LINE

Przekaż darowiznę on-line
bezpośrednio z naszej strony.

DAROWIZNA

Wpłać dowolną kwotę.
Numer rachunku bankowego:

PL 64 1240 3060 1111 0000 3452 4833
SWIFT/BIC Bank Pekao: PKOPPLPW

Jeśli czujesz, że potrafisz dzielić się
z innymi swoim czasem i uśmiechem,
to dołącz do nas.

SUPER ZAKRĘTAKI

Zbieraj plastikowe zakrętki! W ten sposób możesz wesprzeć realizację marzeń podopiecznych Hospicjum.

MŁODE PARY

Zamiast kwiatów na uroczystości ślubnej poproście gości o przyniesienie zabawek lub art. papierniczych na wyprawki szkolne. Nasi wolontariusze pomogą Wam w zbiórce.

TESTAMENT

Jeśli chcesz uporządkować swoje sprawy i za życia zdecydować o pozostawionym majątku, a nie masz spadkobierców, możesz zapisem testamentalnym wspomóc Hospicjum.

DOBRO ZOSTAJE

Jeśli przyszło Ci pożegnać bliską osobę i zamiast kwiatów chciałbyś poprosić o wsparcie dla Hospicjum, skontaktuj się z nami, pomożemy w zorganizowaniu zbiórki na cmentarzu.

Akcja

SUPER ZAKRĘTAKI

Pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do udziału w projekcie „Zostań Super Zakrętakiem” realizowanego przez Stowarzyszenie „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci”. To ekologiczne przedsięwzięcie, które dzięki łatwej segregacji odpadów, w postaci zbiórki zakrętek, będzie wspierać podopiecznych Hospicjum w urzeczywistnianiu ich marzeń.

dowiedz się więcej >

DLACZEGO WARTO BYĆ

WOLONTARIUSZEM

Wolontariat jest przestrzenią, gdzie dzieje się coś właściwego i naturalnego. Spotyka się tu chęć bezinteresownej pomocy z wielką potrzebą drugiego człowieka. Życzliwość łączy się z jej oczekiwaniem. Jest to droga dająca możliwość rozwoju, szerszego spojrzenia na życie a czasem nawet odpowiedzenia sobie na najważniejsze w życiu pytania.

dowiedz się więcej >

WIEŚCI Z ŁUPKOWEJ