Home > aktualności > wydarzenia 2017 > Podziękowanie za 1%
Podziękowanie za 1% PDF

Przez najbliższe kilkanaście tygodni możemy się jedynie zastanawiać, jaki efekt przyniesie tegoroczna kampania 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci”. Mniej więcej w środku wakacji urzędy skarbowe poinformują organizacje pożytku publicznego, jakie kwoty z 1% zasilą ich budżety. My chcielibyśmy już teraz podziękować każdemu, kto odpowiedział na nasz apel i na apel Marcina Gortata, który z wraz z Malwinką zachęcał: „Dołącz do Dobrej Drużyny”. Wspólnym wysiłkiem staramy się odmieniać los podopiecznych Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci. Przy ulicy Łupkowej 1 stoi już budynek sfinansowany ze środków z 1% podatku. Trwają jeszcze prace nad jego ukończeniem i wyposażeniem, ale oddział stacjonarny już jest i w pełnej gotowości oczekuje na pierwszych pacjentów.

Centrum Opieki Długoterminowej i Hospicyjnej ŁUPKOWA powstaje dzięki 1% podatku oraz z darowizn od osób prywatnych, firm i instytucji. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w rozliczeniu podatku pamiętali o wpisaniu numeru KRS 0000 159689. Każdego, kto chciałby zobaczyć, jak procentuje jego 1 % zapraszamy na Łupkową 1 – chętnie oprowadzimy z dumą pokazując, co udało się zrobić, dzięki Waszemu zaangażowaniu.

Prosząc o pamięć o podopiecznych Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci z całego serca DZIĘKUJEMY!

Raport z wydatkowania 1% za rok 2017 - pobierz

Sprawozdanie merytoryczne pełne za rok 2017 - pobierz