naglowek
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home > możesz pomóc > wolontariat > dlaczego warto?
Dlaczego warto być wolotaruiszem Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci?

Bardzo trudno na podobne pytanie odpisać zwięźle i nie zostać posądzonym o powierzchowność. Ciężko też tworzyć elaboraty na temat wartości wolontariatu i nie zostać określonym jako człowiek lejący wodę. Odpowiem jak umiem najprościej.
Wolontariat jest przestrzenią, gdzie dzieje się coś właściwego i naturalnego. Spotyka się tu chęć bezinteresownej pomocy z wielką potrzebą drugiego człowieka. Życzliwość łączy się z jej oczekiwaniem. Jest to droga dająca możliwość rozwoju, szerszego spojrzenia na życie a czasem nawet odpowiedzenia sobie na najważniejsze w życiu pytania. Włączając się w wolontariat spotykasz niesamowitych ludzi, samemu ubogacając się. Pomaganie daje radość i nadaje sens. Niewiarygodne? Sprawdź sam. Uwaga: może uzależniać.
Jak zostać wolontariuszem Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci?

Wystarczy się z nami skontaktować:

  1. Telefonicznie – 42 656 97 97
  2. Mailowo – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  3. Osobiście

… i przyjść na spotkanie wolontariuszy.

Nasze spotkania odbywają się niemal w każdy piątek o godzinie 16:30 w siedzibie Hospicjum przy ulicy Łupkowej 1. W przypadku zmiany terminu lub miejsca spotkania, będziemy informować na naszym funpage na Facebooku. Zachęcamy do polubienia strony, dzięki temu będziesz na bieżąco poinformowany.  

Zobacz nas na:

Facebook Page: 394849947319337 Twitter: HospicjumDzieci YouTube: Hospicjumdladzieci External Link: plus.google.com/+StowarzyszenieŁódzkieHospicjumdlaDzieciŁódź

Raport

Raport z wydatkowania 1% za rok 2018 - pobierz

Sprawozdanie merytoryczne pełne za rok 2018 - pobierz

Rachunek zysków i strat za 2018 - pobierz

Bilans za rok 2018 - pobierz

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Zakrętaki

do_www

wpłaty online