naglowek

Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home > możesz pomóc > ZAKRĘTAKI
Zakrętaki

Pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do udziału w projekcie „Zostań Super Zakrętakiem” realizowanego przez Stowarzyszenie „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci”.To ekologiczne przedsięwzięcie, które dzięki łatwej segregacji odpadów, w postaci zbiórki zakrętek, będzie wspierać podopiecznych Hospicjum w urzeczywistnianiu ich marzeń.


Formularz przystąpienia do akcji [.pdf]


Jak możesz pomóc?

  • Przyłącz się do naszej akcji i zostań Super Zakrętakiem.
  • Zbieraj zakrętki w przedszkolu, szkole, w zakładzie pracy.
  • Zbieraj zakrętki w domu i przekaż je do wyznaczonych punktów zbiórki.
  • Zachęcaj swoich najbliższych, przyjaciół i znajomych do zbierania zakrętek i włączenia się w akcję dla Hospicjum.
  • Przyłącz się do nas na Facebooku i udostępnij naszą akcję na swoim profilu.
  • Zostań koordynatorem w swojej okolicy, zgłoś się po materiały promocyjne i pomóż tworzyć nowe miejsca zbiórki.


Jak to działa?

  • Zbierasz zakrętki i przynosisz je do jednego z punktów zbiórki. Obecnie siedziba ŁHdD ul. Nastrojowa 10.
  • Nasi koordynatorzy dostarczają je do siedziby hospicjum.
  • Wraz z wolontariuszami przygotowujemy transport zbiorczy do firmy recyklingowej.
  • Firma recyklingowa przerabia zakrętki na granulat i przekazuje do ponownego wykorzystania.
  • Środki pozyskane z zakrętek przeznaczamy na spełnienie marzeń naszych podopiecznych.
  • Dzieci zyskują bezcenną pomoc w realizacji ich pragnień.
  • My otrzymujemy bezcenny uśmiech chorego dziecka.
  • Środowisko dostaje bezcenną pomoc w walce o zachowanie czystości .
  • Dzięki akcji pomagamy wdrażać nawyki rozważnego gospodarowania odpadami.


Co zbierać?

Plastikowe zakrętki po:

  • wodach
  • sokach, napojach
  • płynach , szamponach
  • kawie, herbacie itd.


Możesz zbierać również:

  • plastikowe zatyczki
  • opakowania po zabawkach z jajek-niespodzianek
  • łyżeczki i miarki np. do mleka, syropu
  • oraz inne elementy plastikowe, które są oznaczone dużymi literami PP, PE, HDPE,  LDPD, najczęściej zamieszczone w trójkącie.


Wszystkie zbierane rzeczy muszą być czyste, pozbawione metalowych elementów 
(metalowe sprężynki z dozowników itp.), tekturek uszczelniających (głównie w zakrętkach od kawy, herbaty), naklejek.


Zakrętaki z naszej paki!


  • 1 kg to ok. 300-500 sztuk  zakrętek (zależy to od ich masy)
  • 1 worek 120l to ok. 13-15kg zakrętek
  • 1 tona to ok. 65 worków
  • 1 marzenie to ok. 1 -  3,5 tony zakrętek


Jedna plastikowa zakrętka nie jest w stanie nic zdziałać, ale wrzucona do pojemnika akcji "Zostań Super Zakrętakiem" staje się cennym wkładem w budowanie i realizację marzeń pacjentów Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci. Cieszymy się i doceniamy każdą parę rąk. Jedna osoba średnio jest w stanie zebrać kilka-kilkanaście kilogramów rocznie, ale  jeśli połączymy siły to akcja ma szansę przynieść mnóstwo uśmiechu i radości naszym podopiecznym. Liczymy na Was i zapraszamy!!! Już dziś zostań Super Bohaterem dla dzieci z Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci, dołącz do nas i  zostań SUPER ZAKRĘTAKIEM!


alt


Patronat Honorowy

Łódzkie Kuratorium Oświaty



Przedszkola

  1. Przedszkole Miejskie nr 16, ul. Jesionowa 33, 91-363 Łódź
  2. Przedszkole Miejskie nr 18, ul. Harnama 9, 91-430 Łódź
  3. Przedszkole Miejskie nr 30, ul. Rydzowa 19, Łódź
  4. Przedszkole Miejskie nr 33, ul. Zielna 5, Łódź
  5. Przedszkole Miejskie nr 42, ul. Gnieźnieńska 9, Łódź
  6. Przedszkole Miejskie nr 47, ul. Deczyńskiego 24, Łódź
  7. Przedszkole Miejskie nr 66, ul. Grażyny 34, 93-309 Łódź
  8. Przedszkole Miejskie nr 71, ul. Rewolucji 1905 r. 19, Łódź
  9. Przedszkole Miejskie nr 74, ul. J. Długosza 28a, Łódź
  10. Przedszkole Miejskie nr 83, ul. Zbiorcza 3, Łódź
  11. Przedszkole Miejskie nr 84, ul. Wierzbowa 40, 90-133 Łódź
  12. Przedszkole Miejskie nr 88, ul. Rogozińskiego 4, 93-503 Łódź
  13. Przedszkole miejskie nr 89, ul. Ciołkowskiego 7A, Łódź
  14. Przedszkole Miejskie nr 94, ul. Janosika 136, Łódź
  15. Przedszkole Miejskie nr 97, ul. J. Bema 6, Łódź
  16. Przedszkole Miejskie nr 99, ul. Sienkiewicza 108, Łódź
  17. Przedszkole miejskie nr 100, ul. Piotrkowska 44, Łódź
  18. Przedszkole Miejskie nr 105, ul. Szamotulska 9, 91-037 Łódź
  19. Przedszkole Miejskie nr 107, ul. Józefa 19, Łódź
  20. Przedszkole Miejskie nr 109, ul. Jana 6, Łódź
  21. Przedszkole Miejskie nr 110, ul. Uniejowska 2a, Łódź
  22. Przedszkole Miejskie nr 112, ul. Wileńska 20A, 94-029 Łódź
  23. Przedszkole Miejskie nr 115, ul. Traktorowa 37a, Łódź
  24. Przedszkole Miejskie nr 124, ul. Cieszyńska 16, 93-554 Łódź
  25. Przedszkole Miejskie nr 138, ul. Przędzalniana 40, 90-030 Łódź
  26. Przedszkole Miejskie nr 142, ul. Brzechwy 3, 93-219 Łódź
  27. Przedszkole Miejskie nr 143, ul. Jana 18, Łódź
  28. Przedszkole Miejskie nr 149, ul. Murarska 42, Łódź
  29. Przedszkole Miejskie nr 153, ul. Sierakowskiego 47, Łódź
  30. Przedszkole Miejskie nr 154, ul. Przełajowa 21, Łódź
  31. Przedszkole Miejskie nr 165, ul. Hufcowa 14, Łódź
  32. Przedszkole Miejskie nr 173, al. Wyszyńskiego 62, 94-047 Łódź
  33. Przedszkole Miejskie nr 174, ul. J. Kusocińskiego 122a, Łódź
  34. Przedszkole Miejskie nr 204, ul. Sitowie 15, Łódź
  35. Przedszkole Miejskie nr 207, ul. Piotrkowska 272, 90-361 Łódź
  36. Przedszkole Miejskie nr 224, ul. Kopcińskiego 54, 90-032 Łódź
  37. Przedszkole Miejskie nr 235, ul. Stawowa 8, Łódź
  38. Przedszkole Miejskie nr 13, ul. J. Słowackiego 8, Zgierz
  39. Przedszkole Miejskie nr 1, ul. S. Wigury 7, Głowno
  40. Miejskie Przedszkole nr 3, ul. Ks. P. Ściegiennego 5/6, 95-070 Aleksandrów Łódzki
  41. Publiczne Przedszkole nr 1, ul. Wodna 4, 98-300 Wieluń
  42. Publiczne Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, os. Wyszyńskiego 44, 98-300 Wieluń
  43. Przedszkole Błogosławionych Marii i Alojzego Beltrame Quatrocchi, ul. Ogrodowa 22, Łódź
  44. Przedszkole Niepubliczne „Koliberek”, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 8a, Łódź
  45. Przedszkole Niepubliczne „Papierowy Wiatraczek”, ul. Wapienna 21, Łódź
  46. Przedszkole Niepubliczne „Raz Dwa Trzy”, ul. Liściasta 4/8, 91-357 Łódź
  47. Akademia Przedszkolaka „Promyczek”, ul. Wacława 46, 93-118 Łódź
  48. Niepubliczne Przedszkole Pomarańczowe, ul. Wróblewskiego 100, 94-035 Łódź
  49. Katolickie Przedszkole Parafialne im. Bł. Edmunda Bojanowskiego, ul. Rzgowska 242, 93-317 Łódź
  50. Przedszkole Niepubliczne ABC, ul. Zapały 24, 93-238 Łódź
  51. Specjalistyczny Punkt Przedszkolny „Radosny Rozwój”, ul. Przyborowskiego 4, 93-167 Łódź
  52. Przedszkole Montessori, ul. Wiączyńska 13c, 92-760 Łódź
  53. Przedszkole Niepubliczne Happy House, ul. Łagiewnicka 136, 91-481 Łódź
  54. Niepubliczne Przedszkole Kulturowo-Rekreacyjne „Świat Odkrywców”, Gadka Stara, ul. Kombajnowa, 95-030 Rzgów
  55. Przedszkole Miejskie nr 2 w Tuszynie, Oddział w Grabowie, ul. Kruszowska 13, 95-080 Tuszyn
  56. Niepubliczne Przedszkole „Barwne Dzieci”, ul. Jana Pawła II 41, 95-050 Konstantynów Łódzki
  57. Przedszkole „Czarodziejska Akademia”, ul. Zielona 13, Pabianice
  58. Publiczne Przedszkole Samorządowe w Masłowicach, Masłowice 39, 97-515 Masłowice
  59. Publiczne Przedszkole „Familijna Rosocha”, Rosocha 11, Osiek Mały, pow. kolski

 

Domy Dziecka

  1. Dom Dziecka nr 5, ul. Małachowskiego 74, Łódź
  2. Dom Dziecka nr 13, ul. Wygodna 20, Łódź
  3. Dom Dziecka w Dąbrówce Wielkiej k. Zgierza

 

Szkoły Podstawowe

  1. Szkoła Podstawowa nr 3, al. Harcerzy Zatorowców 6, 91-144 Łódź3
  2. Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Wiosenna 1, Łódź
  3. Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Przybyszewskiego 15/21, 93-188 Łódź
  4. Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Jurczyńskiego 1/3, 92-306 Łódź
  5. Szkoła Podstawowa nr 35, ul. Tybury 4, Łódź
  6. Szkoła Podstawowa nr 37, ul. Szpitalna 9/11, Łódź
  7. Szkoła Podstawowa nr 38, ul. Krochmalna 21, Łódź
  8. Szkoła Podstawowa nr 40, ul. Praussa 2, Łódź
  9. Szkoła Podstawowa nr 41, ul. Rajdowa 18, Łódź
  10. Szkoła Podstawowa nr 45, ul. Bojowników Getta Warszawskiego 3, 91-431 Łódź
  11. Szkoła Podstawowa nr 48, ul. Rydzowa 15, 91-211 Łódź
  12. Szkoła Podstawowa nr 55, ul. Mackiewicza 9, Łódź
  13. Szkoła Podstawowa nr 65, ul. Pojezierska 10, 91-322 Łódź
  14. Szkoła Podstawowa nr 81, ul. Emilii Plater 28/32, 91-762 Łódź
  15. Szkoła Podstawowa nr 83, ul. Podmiejska 21, 93-165 Łódź
  16. Szkoła Podstawowa nr 91, ul. Kasprzaka 46, Łódź
  17. Szkoła Podstawowa nr 130, ul. Gościniec 1, 93-645 Łódź
  18. Szkoła Podstawowa nr 139, ul. Giewont 28, 92-116 Łódź
  19. Szkoła Podstawowa nr 152, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 52/54, 90-559 Łódź
  20. Szkoła Podstawowa nr 166, ul. Szamotulska 1/7, Łódź
  21. Szkoła Podstawowa nr 173, ul. Sienkiewicza 46, Łódź
  22. Szkoła Podstawowa nr 174, ul. K. I. Gałczyńskiego 6, Łódź
  23. Szkoła Podstawowa nr 175, ul. Pomorska 27, Łódź
  24. Szkoła Podstawowa nr 182, ul.  Łanowa 16, 91-103 Łódź
  25. Szkoła Podstawowa nr 192, ul. Krzemieniecka 24a
  26. Szkoła Podstawowa nr 205, ul. Dąbrówki 1, Łódź
  27. Szkoła Podstawowa nr 206, ul Łozowa 9, Łódź
  28. Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego, ul. Babickiego 15, Łódź
  29. Szkoła Podstawowa Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łodzi, ul. Bohdanowicza 4, Łódź
  30. Prywatna Szkoła Podstawowa Kornelówka, ul. Sucharskiego 3, Łódź
  31. School4child – Szkoła Podstawowa ABiS, ul. Rzgowska 17a, Łódź
  32. Szkoła Spółki Oświatowej „Scholasticus”, ul. Gdyńska 3, 91-349 Łódź
  33. Międzynarodowa Szkoła  Podstawowa Edukacji Innowacyjnej, ul. Pomorska 83/85, 90-225 Łódź
  34. Szkoła Podstawowa w Skoszewach, Stare Skoszewy 19, 92-701 Łódź
  35. Szkoła Podstawowa w Dobrej, ul. Witanówek 8, 95-010 Stryków
  36. Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Łódzka 117, 95-050 Konstantynów Łódzki
  37. Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Lutomierska 4, 95-050 Konstantynów Łódzki
  38. Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Piłsudskiego 1, Zgierz
  39. Szkoła Podstawowa w Lutomiersku, ul. Piłsudskiego 1, Lutomiersk
  40. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szydłowie, Szydłów 1, 95-083 Lutomiersk
  41. Szkoła Podstawowa w Białej, gm. Zgierz
  42. Szkoła Podstawowa w Chociszewie, gm. Parzęczew
  43. Szkoła Podstawowa w Kalinie, gm. Rzgów
  44. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi, Ruda Bugaj 54, 95-070 Aleksandrów Łódzki
  45. Szkoła Podstawowa nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Wyzwolenia 3, 95-070 Aleksandrów Łódzki
  46. Szkoła Podstawowa w Niesułkowie, Niesułków 52, 95-010 Stryków
  47. Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Kazimierza Wielkiego 28, 96-200 Rawa Mazowiecka
  48. Szkoła Podstawowa w Klukach, ul. Szkolna 4, Kluki, pow. bełchatowski
  49. Szkoła Podstawowa w Mokrsku, Mokrsko 254, pow. Wieluński
  50. Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieluniu, os. Wyszyńskiego 30a, Wieluń
  51. Szkoła Podstawowa w Gaszynie, ul. Harcerska 1, Gaszyn, 98-300 Wieluń
  52. Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie, ul. Żeromskiego 53, Zelów, pow. bełchatowski
  53. Szkoła Podstawowa w Kociszewie, Kociszew 34, 97-425 Zelów
  54. Społeczna Szkoła Podstawowa w Restarzewie, Restarzew Cmentarny 11, 98-170 Widawa
  55. Szkoła Podstawowa w Białej, gm. Rząśnia, Biała 63, 98-332 Biała
  56. Szkoła Podstawowa w Kłódnej, Jadwisin 3, 99-220 Wartkowice
  57. Szkoła Podstawowa w Kazimierzu, ul. Sienkiewicza 18, 95-083 Lutomiersk
  58. 114 Pabianicka Wodna Gromada Zuchowa „Młodzi Piraci” przy Szkole Podstawowej w Petrykozach, Petrykozy 52, 95-200 Pabianice
  59. Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie, Wygiełzów 17, 97-425 Zelów

Zespoły szkół

  1. Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego, ul. Czerwona 8, Łódź
  2. Grupa Szkół Pro Europa Łódzkiego Stowarzyszenia Społeczno-Oświatowego, ul. Wrześnieńska 64, Łódź
  3. Szkoły Łódzkiego Stowarzyszenia Edukacyjnego, ul. Obornicka 11/13, Łódź
  4. Publiczne Gimnazjum i Liceum Politechniki Łódzkiej, Al. Politechniki 6A, budynek B6, Łódź
  5. Zespół Szkół Muzycznych, ul. Rojna 20, Łódź
  6. Szkoła Muzyczna I i II stopnia, ul. Sosnowa 9, Łódź
  7. Szkoła Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata, ul. W. Kadłubka 33, Łódź
  8. Zespół Szkół Specjalnych nr 4, ul. Niciarniana 2, Łódź
  9. Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące MIKRON, ul. Piękna 30/32, Łódź
  10. Centrum Edukacji „Oświatowiec”, ul. Piotrkowska 243, 90-457 Łódź
  11. Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Szczawinie, ul. Kościelna 21, Szczawin Kościelny, 95-002 Smardzew
  12. Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Przedborzu, ul. Mostowa 35a, 97-570 Przedbórz
  13. Zespół Szkół w Kwiatkowicach, Kwiatkowice, ul. Szkolna 17, 98-105 Wodzierady
  14. Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie, 98-335 Pątnów (pow. Wieluński)
  15. Miejski Zespół Szkół im. Jana Pawła II, ul. Waryńskiego 22/26, 95-070 Aleksandrów Łódzki
  16. Zespół Szkół w Sadkowicach, Sadkowice 128, 96-206 Sadkowice
  17. Zespół Szkół w Kurowicach, ul. Szkolna 1, Kurowice, 95-006 Brójce

Gimnazja

  1. Publiczne Gimnazjum nr 10, ul. Harcerska 8/10, 91-710 Łódź
  2. Publiczne Gimnazjum nr 15, ul. Sowińskiego 50/56, Łódź
  3. Publiczne Gimnazjum nr 17, ul. Traktorowa 35, 91-117 Łódź
  4. Publiczne Gimnazjum nr 18, ul. Mostowskiego 23, Łódź
  5. Publiczne Gimnazjum nr 26, ul. 1 Maja 89, 90-755 Łódź
  6. Publiczne Gimnazjum nr 30, ul. Nowogrodzka 6/14, Łódź
  7. Publiczne Gimnazjum nr 33, ul. Janosika 136, 92-108 Łódź
  8. Publiczne Gimnazjum nr 36, ul. Dąbrówki 1, Łódź
  9. Publiczne Gimnazjum nr 43, ul. Powszechna 15, 93-321 Łódź
  10. Gimnazjum Wiączyń, Wiączyń Dolny 18, 92-701 Łódź
  11. Gimnazjum im. Jana Karskiego w Wiśniowej Górze, ul. Tuszyńska 32, 95-020 Wiśniowa Góra
  12. Gimnazjum nr 2 w Tuszynie, ul. Poniatowskiego 11, 95-080 Tuszyn
  13. Publiczne Gimnazjum nr 2, ul. 3 Maja 46a, Zgierz
  14. Publiczne Gimnazjum nr 1, ul. Łódzka 5/7, Konstantynów Łódzki
  15. Publiczne Gimnazjum w Lutomiersku, ul. Piłsudskiego 1, Lutomiersk
  16. Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Osjakowie, ul. Wieluńska 14, 98-320 Osjaków
  17. Gimnazjum w Czarnożyłach, 98-310 Czarnożyły 17a
  18. Publiczne Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy, ul. Kościuszki 100, 98-331 Nowa Brzeźnica

Szkoły ponadgimnazjalne

  1. Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 2, al. I Dywizji 16/18, Łódź
  2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5, ul. Drewnowska 88, Łódź
  3. Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego, ul. Franciszkańska 137, Łódź
  4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 13, ul. Skrzydlata 15, Łódź
  5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 15, ul. Kopcińskiego 5/11, Łódź
  6. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4, ul. Stawowa 28, 911-358 Łódź
  7. Zespół Szkół Gastronomicznych, ul. Sienkiewicza 88, 90-357 Łódź
  8. Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich, ul. Drewnowska 171, Łódź
  9. Liceum Ogólnokształcące nr 3, ul. Sienkiewicza 46, Łódź
  10. Liceum Ogólnokształcące nr 8, ul. Pomorska 105, Łódź
  11. Liceum Ogólnokształcące nr 21, ul. Kopernika 2, Łódź
  12. Liceum Ogólnokształcące nr 26, ul. Wileńska 22a, 94-029 Łódź
  13. Zespół Szkół nr 1, ul. Długa 89/91, 95-100 Zgierz
  14. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica, ul. 3 Maja 41, Zgierz
  15. Zespół Szkół Zawodowych w Ozorkowie, ul. J. Słowackiego 2, Ozorków
  16. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zelowie, ul. Kilińskiego 40, 97-425 Zelów
  17. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, ul. Dmowskiego 38, 97-300 Piotrków Tryb.
  18. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu, ul. Wojska Polskiego 32, 98-300 Wieluń

Inne placówki edukacyjno-wychowawcze

  1. Bursa Szkół Artystycznych, ul. Rybna 11abc, Łódź
  2. Fundacja „Jaś i Małgosia”, ul. Tatrzańska 105, Łódź
  3. Internat przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach, ul. Polna 9, 99-200 Poddębice
  4. „Ogród Jordanowski” Filia nr 1. Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi, ul. Łanowa 14B, Łódź
  5. Fundacja Hippocampus, ul. Rybna 7a-e, Łódź
  6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3, Bursa Szkolna nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Broniewskiego 16, 97-300 Piotrków Tryb.
  7. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 4, ul. Łucji 12/16, 91-491 Łódź
  8. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1, ul. Siedlecka 7/21, 93-138 Łódź
  9. Jagielloński Ośrodek Kultury, ul. Wspólna 6, Łódź
  10. Hufiec Pracy 5-5 w Łodzi, ul. Żeromskiego 115, 90-542 Łódź

Uczelnie i instytucje naukowe

  1. Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Składowa 43, 90-127 Łódź
  2. Wydział Filozoficzno-Historyczny Uniwersytetu Łódzkiego, Instytut Filozofii, ul. Kopcińskiego 16/18, 90-232 Łódź
  3. Instytut Technologii Polimerów i Barwników Politechniki Łódzkiej, ul. Stefanowskiego 12/16, 90-924 Łódź, budynek A8
  4. Instytut Biologii Medycznej Polskiej Akademii Nauk, ul. Lodowa 106, 93-332 Łódź

Firmy i instytucje

  1. CH M1, ul. Brzezińska27/29, Łódź
  2. Fundacja „Dbam o Zdrowie”, ul. Zbąszyńska 3, Łódź
  3. Hotel Andel’s, ul. Ogrodowa 17, Łódź
  4. Uniqa Łódź, ul. Gdańska 132, Łódź
  5. Parafia rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski, ul. Zgierska 230/232, Łódź
  6. Parafia rzymskokatolicka pw. Matki Boskiej Bolesnej, al. Pasjonistów 23, Łódź
  7. Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Alberta Chmielowskiego, ul. Chmielowskiego 7, 92-547 Łódź
  8. Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Jana Pawła II w Piotrkowie Tryb., ul. A. Frycza-Modrzewskiego 8, 97-300 Piotrków Trybunalski
  9. Łódzki Regionalny Park Naukowo-Technologiczny, Łódź, ul. Dubois 114/116
  10. MPO, ul. Tokarzewskiego 2, Łódź
  11. Urbanica Łódź, ul. Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź
  12. Drahtzug Stein Łódź sp. z o.o., ul. Techniczna 8/10,
  13. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Łodzi, ul. Wólczańska 202, Łódź
  14. Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim, Filia w Opocznie, ul. Armii Krajowej 2, 26-300 Opoczno
  15. Filia nr 18 Miejskiej Biblioteki Publicznej Łódź-Bałuty, ul. Wodnika 7, Łódź
  16. Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Widzew, ul. Bartoka 27, 92-546 Łódź
  17. Port Lotniczy Łódź im. Wł. Reymonta w Łodzi, ul. S. Maczka 35, Łódź
  18. Przewozy Regionalne sp. z o.o. Oddział Łódzki, ul. Tuwima 22/26, Łódź
  19. SWM Poland sp. z o.o., Tulipan Park, F, Smolice 1i, Stryków
  20. Humax Poland sp. z o.o., ul. Przemysłowa 4, Bełchatów
  21. Stowarzyszenie Charytatywne „Słuchaj Swego Serca”, ul. Kościuszki 48, Łódź
  22. Rejonowa Przychodnia Zdrowia nr 12, ul. Nastrojowa 10
  23. Piekarnia, ul. Nastrojowa 10
  24. Areszt Śledczy, ul. Smutna 21, Łódź
  25. Zakład Karny nr 1 w Łodzi, ul. Beskidzka 54, 91-612 Łódź
  26. Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne Szkoła Języków Obcych BRITISH CENTRE, ul. Pomorska 140, Łódź
  27. T-Mobile S.A. Centrum Obsługi Klientów Biznesowych, ul. Żeligowskiego 8/10, 90-643 Łódź
  28. UPS Global Business Łódź Services Oddział Łódzki, ul. Wólczańska 178, 90-530 Łódź
  29. DHL Exel Supply Chain Poland sp. z o.o., ul. Nowy Józefów 70, 94-406 Łódź
  30. Fundacja In Blanco, ul. Piotrkowska 67 lok. 14, 90-422 Łódź
  31. Sklep, ul. Sporna 72, Łódź
  32. Last Minute Events, ul. Łąkowa 7B, 90-562 Łódź
  33. Centrum Okołoporodowe Wesoła Rodzinka, ul. Przełajowa 22B/22C, Łódź
  34. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Pojezierska”, ul. Sierakowskiego 65a, 91-324 Łódź
  35. Zenith Łódź. Centrum Sportów Walki, ul. Wólczańska 14/16, 90-732 Łódź
  36. Lady Kama Anna Miszczak sp.j., ul. Brużyca 48/52, 95-070 Aleksandrów Łódzki
  37. Cybercom Poland sp. z o.o. Oddział Łódzki, ul. Dowborczyków 25, 90-019 Łódź
  38. National Instruments Poland sp. z o.o., ul. Grójecka 5, 02-025 Warszawa
  39. Zenith Łódź – Centrum Sportów Walki, ul. Wólczańska 14/16, 90-732 Łódź
  40. PGE Obrót S.A. Oddział z siedzibą w Łodzi, ul. Wólczańska 128/134, 90-527 Łódź
  41. Centrum Atletyki Kuźnia, ul. Gdańska 126/128, 90-520 Łódź
  42. A&M Michałowski s.c. Export-Import Trading Company, ul. Wigury 21, 90-319 Łódź
  43. IKEA Industry Poland sp. z o.o., Oddział w Konstantynowie Łódzkim, Niesięcin 7, 95-050 Konstantynów Łódzki
  44. Zakład Ubezpieczeń Społecznych, I Oddział w Łodzi, ul. Zamenhofa 2, 90-431 Łódź
  45. Cadexpert sp. z o.o., ul. Nowe Sady 2, 94-102 Łódź
  46. Kawiarnia #S1 Costa Coffee, al. Piłsudskiego 15/23, 90-307 Łódź (Galeria Łódzka)
  47. Fujitsu Technology Solutions sp. z o.o., Textorial Park, ul. Fabryczna 17, 90-344 Łódź
  48. Bank Żywności w Łodzi im. Marka Edelmana, al. Piłsudskiego 150/152, 92-230 Łódź
  49. Wagran sp. z o.o., Zakład Produkcyjny w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Spalska 103/105, 97-200 Tomaszów Maz.
  50. Lumileds Poland S.A., ul. Partyzancka 66/72, 95-200 Pabianice
  51. ET Logistik sp. z o.o., ul. Główna 41/43, Wola Rakowa, 95-006 Brójce
  52. Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM sp. z o.o., ul. Nowe Sady 10, 94-102 Łódź
  53. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Kilińskiego 102/102A, 90-012 Łódź
  54. Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Śródmieście, Filia nr 14 Dla Dzieci i Młodzieży, ul. A. Struga 14, 90-001 Łódź
  55. Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Śródmieście, Dział Gromadzenia, Udostępniania i Informacji, ul. A. Struga 14, 90-001 Łódź
  56. Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Śródmieście, Filia nr 9 dla Dorosłych, ul. Brzeźna 10, 90-303 Łódź
  57. Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Śródmieście, Filia nr 11, ul. Próchnika 7, 90-408 Łódź
  58. Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Śródmieście, Filia nr 6, ul. Narutowicza 91a, 90-139 Łódź
  59. GE Power Controls SA, ul. Lodowa 88, 93-232 Łódź
  60. Specjalistyczna Poradnia Wspierania Rozwoju i Terapii, ul. Hipoteczna 3/5, 91-335 Łódź
  61. Stora Enso Poland SA, ul. Warecka 7, 91-202 Łódź
  62. Studio Treningu Personalnego 60 Minut, ul. Lipowa 15/17, 90-743 Łódź
  63. Harman Connected Services Poland sp z o.o., ul. Kasprzaka 6, 91-083 Łódź

PARTNERZY PROJEKTU:



Materiały do pobrania:

Formularz przystąpienia do akcji [.pdf]

Plakat Zakrętaki jpg :

Jaki rodzaj plastiku zbierać?

Symbole plastiku .jpg

Pobierz plakat .jpg w różnych rozmiarach: A2, A3, A4, A5

 

Zobacz nas na:

Facebook Page: 394849947319337 Twitter: HospicjumDzieci YouTube: Hospicjumdladzieci External Link: plus.google.com/+StowarzyszenieŁódzkieHospicjumdlaDzieciŁódź

Dziękujemy za 1%

Zakrętaki

do_www

wpłaty online