naglowek
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home > o nas > stowarzyszenie > polityka jakości
Polityka Jakości

Politykę jakości, a w tym zapewnienie Pacjentom jak najwyższej jakości opieki i poczucia bezpieczeństwa Hospicjum realizuje poprzez:

 1. Utrzymywanie bliskiej współpracy personelu z Pacjentami.
 2. Możliwie najpełniejszą realizację potrzeb Pacjentów z poszanowaniem ich praw i godności osobistej.
 3. Prowadzenie terapii w oparciu o najnowsze osiągnięcia medycyny, poparte wynikami uznawanych na świecie badań naukowych.
 4. Zatrudnianie osób o wysokich kwalifikacjach zawodowych, cechujących się empatią i chęcią pomagania chorym.
 5. Ciągłe szkolenie zespołu Hospicjum w zakresie nowoczesnych metod leczenia.
 6. Prowadzenie działalności naukowo-badawczej i przedstawianiu wyników na forach specjalistów celem porównania wyników działalności leczniczej z innymi ośrodkami w kraju.
 7. Prowadzenie działalności dydaktycznej - zajęcia ze studentami Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz szkolenie osób będących w trakcie specjalizacji.
 8. Ścisłą współpracę z Klinikami Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
 9. Utrzymywanie kontaktów z krajowymi ośrodkami prowadzącymi podobną działalność.
 10. Partnerską współpracę personelu, stwarzającą możliwość dalszego rozwoju zawodowego i osobistego.
 11. Przestrzeganie przyjętych standardów jakościowych.
 12. Spełnienie wymagań przepisów prawnych


Zespół Hospicjum dokłada wszelkich starań, by przynieść ulgę, zapewnić bezpieczeństwo i sprawić radość Podopiecznym oraz ich bliskim. Po stracie bliskiej osoby Hospicjum udziela wsparcia psychologiczno-duchownego rodzinie i towarzyszy w trudnym czasie żałoby. Dzięki życzliwości ofiarodawców i sponsorów Hospicjum ma możliwość zakupienia nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu medycznego, który umożliwia pobyt chorego w domu, w otoczeniu rodziny, co jest bezcenne, zwłaszcza w przypadku dzieci. Łódzkie Hospicjum dla Dzieci jest wspierane przez rosnącą rzeszę oddanych Wolontariuszy, którzy z wielką pasją angażują się we wszelkie formy współpracy z Hospicjum. Dla kandydatów na Wolontariuszy prowadzone są szkolenia i warsztaty pozwalające poznać zasady pracy z osobą chorą i jej rodziną. W celu zapewnienia kompleksowości opieki medycznej Zarząd Stowarzyszenia podjął decyzję i rozpoczął starania o wybudowanie stałej siedziby dla Hospicjum. Zrealizowanie powyższego zadania pozwoli na rozszerzenie działalności medycznej o specjalistyczną pomoc stomatologiczną dla nieuleczalnie chorych Pacjentów, również tych, którzy nie znajdują się bezpośrednio pod opieką Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci.

Certyfikat rejestracji - pobierz

 

Zobacz nas na:

Facebook Page: 394849947319337 Twitter: HospicjumDzieci YouTube: Hospicjumdladzieci External Link: plus.google.com/+StowarzyszenieŁódzkieHospicjumdlaDzieciŁódź

Raport

Raport z wydatkowania 1% za rok 2018 - pobierz

Sprawozdanie merytoryczne pełne za rok 2018 - pobierz

Rachunek zysków i strat za 2018 - pobierz

Bilans za rok 2018 - pobierz

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Zakrętaki

do_www

wpłaty online