naglowek
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Home > potrzebuję pomocy > wsparcie w żałobie
Wsparcie w żałobie

Grupa wsparcia dla rodzin w żałobie


Raz w miesiącu w siedzibie Hospicjum odbywają się spotkania grupy wsparcia dla rodzin w żałobie. Wspierani przez psychologa uczestnicy pomagają sobie nawzajem przejść przez trudne chwile swojego życia. Atmosfera wzajemnego zrozumienia i akceptacji pozwala dzielić się swoimi przeżyciami, by móc lepiej radzić sobie na co dzień.

Spotkania odbywają się w siedzibie Hospicjum przy ul. Łupkowej 1. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie telefoniczne spotkania.


Spotkania prowadzi:

Ks. Sebastian Rogut

Kontakt stacjonarny do Hospicjum: 42 656 97 97 (w godzinach 8-15:35 od poniedziałku do piątku)


Pielgrzymka Grupy Wsparcia w Żałobie

Co rok w maju zapraszamy rodziny w żałobie, będące  pod opieką Stowarzyszenia „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci”, na pielgrzymkę. Zawsze odbywa się ona w innym miejscu. Pielgrzymowaliśmy już na Jasną Górę, do Świnic Warckich, Głogowca, Niepokalanowa, Nieborowa, Oporowa oraz Łowicza. Wspólnie uczestniczymy we mszy św., podczas której modlimy się za naszych  bliskich  zmarłych. Potem zwiedzamy interesujące miejsca w okolicy, takie jak pałace, kościoły, ogrody. Wspólnie spędzony czas jest okazją do podzielenia się ostatnimi zdarzeniami w życiu uczestników - tymi radosnymi i tymi skłaniającymi do refleksji.

Zobacz zdjęcia z pielgrzymki w 2015 roku:

 

Zobacz nas na:

Facebook Page: 394849947319337 Twitter: HospicjumDzieci YouTube: Hospicjumdladzieci External Link: plus.google.com/+StowarzyszenieŁódzkieHospicjumdlaDzieciŁódź

Raport

Raport z wydatkowania 1% za rok 2018 - pobierz

Sprawozdanie merytoryczne pełne za rok 2018 - pobierz

Rachunek zysków i strat za 2018 - pobierz

Bilans za rok 2018 - pobierz

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Zakrętaki

do_www

wpłaty online